W ten weekend rozegrano mecz P1000 Padel Arena, a jeśli śledziłeś konkurencję sur Padel Magiczny telewizor, wiesz, że konkurs wygrali Morgan Mannarino i Jérémy Garcia.

Dwaj mężczyźni, którzy cieszyli się popularnością wśród publiczności, nie pozostawili po drodze najmniejszego zainteresowania. Morgan Mannarino, który zdobył tam swoje drugie P1000 w sezonie (oprócz „P6000” od Reunion), opowiada nam o tym udanym turnieju: „To pierwsze doświadczenie z Jérémym w jego klubie było przyjemnością zarówno w bezpiecznym miejscu, jak i poza klubem. Zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci.

Sportowo, po pierwszych dwóch rundach, w których zorientowaliśmy się, rozegraliśmy dwa bardzo dobre mecze. W półfinale (z Fourré / Dandois) nasi przeciwnicy nie wdawali się zbytnio w grę (na pewno mieliśmy z tym coś wspólnego), a w finale (z Brouillardem / Destombesem) zdobyliśmy ważne punkty, które zapewniły nam Wynik był trudny, ale graliśmy dobrze i dobrze dogadywaliśmy się na boisku.

Następny termin, P2000 z PadelShot Caen z Matthieu Armagnacem dla Morgana i Yanisem Muesserem dla Jérémy’ego, który w ten weekend wygrał swoje trzecie P1000 w 2024 roku.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi