W półfinale mistrzostw świata zachowana została hierarchia P1000 PadelStrzał Saint-Etienne z kwalifikacją rozstawionych 1 i 2 do finału.

W pierwszym półfinale zastaliśmy pojedynek pomiędzy Arthur Hugounenq / Pierre Vincent (TS2) i Thomas Seux / Nathan Courrin (TS3). Bezproblemowe zwycięstwo rozstawionego z numerem 2, któremu do pokonania przeciwników potrzebne były tylko dwa sety. Para Courrin/Seux nie miała zbyt wielu szans z tylko dwie możliwości złamać, przeciw trzynaście dla Hugounenqa/Vincenta.

Ostateczne zwycięstwo: 6 / 3 6 / 3.

Drugi półfinał był znacznie bardziej zacięty Maxime Forcin / Yann Auradou (TS4) i Norman Sanchez / François Authier (TS1). Połowa w trzech setach, ostatecznie wygrana przez pierwszego rozstawionego po zaciętej walce.

Wynik : 4/6 6/2 6/3.

Finał rozpocznie się o godz 14h45 i będą w pełni przestrzegane i będą żyć dalej Padel Magiczny telewizor, ze spotkaniem byłych partnerów François Authier – Pierre Vincent :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.