To był bardzo udany finał, który obecni w Amiens widzowie mogli oglądać z czterema najlepszymi francuskimi graczami. Pod koniec napięcia Inzerillo i Forcin zdobyli tytuł.

Łącznie na torach ścigało się 36 drużyn padel TCAM przez cały weekend (faza grupowa w piątek wieczorem i stół finałowy w sobotę i niedzielę). Zawodnicy z całej Francji przybyli, aby walczyć.

Nic dziwnego, że 4 rozstawione pary zakwalifikowały się do półfinału, który odbył się w niedzielę o godzinie 11:8. W finałowej czwórce zmierzyło się zatem 40 graczy z francuskiej Top XNUMX.

Adrien Maigret (francuski numer 5) związany z Yannem Auradou (francuski numer 11) przeciwko Jérémy'emu Garcii (francuski numer 19) i Baptiste Moura (francuski numer 34) w pierwszym półfinale.
Maxime Forcin (francuski numer 30) związany z Jérôme Inzerillo (francuski numer 12) mierzący się z ostatnią parą Hauts de France: Lilian Fouré (francuski numer 21) i Julien Seurin (francuski numer 37).

Ponownie faworyci przyjęli swój status, odkąd w finale znaleźliśmy Adriena Maigreta i Yanna Auradou (rozstawienie numer 1) przeciwko Jérôme'owi Inzerillo i Maxime'owi Forcinowi (rozstawienie numer 2). Poziom zaawansowania tego finału był po prostu niezwykły, co zachwyciło licznie przybyłą na stronę publiczność, a także wielu widzów, którzy mogli śledzić mecz z daleka w transmisji na żywo udostępnianej na klubowej stronie na Facebooku.

Amiens padel PA2

To właśnie w tie-breaku decydującej rundy Jérôme i Maxime zwyciężyli w tym epickim meczu.

Wszyscy gracze z zadowoleniem przyjęli organizację tego turnieju, który dla wielu z nich pozostaje narodowym punktem odniesienia.

Ten sukces nie byłby możliwy bez pomocy wielu wolontariuszy klubu (około piętnastu w weekend), dwóch sędziów pana Daverdina (odpowiedzialnego również za padel w klubie) i pana Berniera (wolontariusza), naszych prywatnych partnerów oraz wypożyczenie sprzętu z Amiens Métropole.

Do zobaczenia normalnie za rok na III edycję!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi