Gdyby było kilka małych niespodzianek P1000 z Tuluzy Padel Klub, pary faworytów do ostatecznego zwycięstwa są na dobrej drodze do półfinału, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę od godziny 11:00.

Wśród pań niespodzianka dotyczy pary Priscilla Heise / Océane Kik, która była jeszcze rozstawiona z numerem 14, ale która dziś dobrze poradzi sobie w półfinale. Będzie przeciwko rozstawionej dwójce, Marie Lefevre/Mélanie Ros.

W dolnej części tabeli jest finał przed godziną pomiędzy faworytami Elodie Invernon / Charlotte Soubrie i tymi, którzy wygrali P1000 d'Esprit Padel dwa tygodnie temu Laura Clergue i Fiona Ligi.

obrazy tuluza padel klub P1000

Wśród mężczyzn wczorajsze wielkie starcie wygrali Jérôme Inzerillo i Pol Espinal Rey z Jérémy Scatena i Adrienem Maigretem. Zwycięstwo, które pozwala parze francusko-hiszpańskiej zmierzyć się z faworytami: Benjaminem Tisonem i Johanem Bergeronem.

W drugiej części tabeli to wicemistrzowie Francji Bastien Blanqué i Thomas Leygue będą próbowali wyegzekwować swój status przeciwko Maxowi Moreau i Dylanowi Guichardowi.

Tuluza padel stolik klubowy P1000 2022

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi