Alexisa Coulombeau et Robina Rouxa (TS7) nie zadrżał podczas finału P1000 MiejskiPadel CarquefuFacing Tomasz Rey et Simon Boissé (TS6). Alexis i Robin nie stracili ani jednego seta przez cały turniej, aby wspólnie podnieść swoje pierwsze P1000.

Początek meczu podobny do półfinału, w którym osiąga Coulombeau / Roux kombi wejściowepo bardzo dobrym rozpoczęciu meczu. Pierwsza runda szybko okaże się jednostronna dla Alexisa i Robina, którzy w finale zyskają przewagę 6 / 2.

W drugiej rundzie Alexis Coulombeau i Robin Roux nie tracą rytmu i zrób przerwę o 2/1. Jednak w następnym meczu doświadczą luki, oferując przerwę. W następnym meczu musieli nawet obronić trzy okazje na przełamanie Simona Boissé i Thomasa Reya.

Ci drudzy, zupełnie pozbawieni efektywności, nie przekształcają swoich szans. W najgorszych momentach, w czas pieniędzy, Simon i Thomas poddali się na przerwę przy stanie 5/4. Pomimo zaoszczędzone dwa punkty meczowe, Boissé i Rey przegrali w dwóch setach 6/2 6/4.

Statystyki finałowe P1000 Carquefou

Bardzo ładne zwycięstwo Alexisa Coulombeau i Robina Roux, którzy grali w swoim drugim finale P1000 w tym roku. Pierwsza miała miejsce w styczniu ubiegłego roku przeciwko Simonowi Wagnerowi i Maxime Jorisowi.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.