Kurtyna opadła na edycję All-In . 2022 Padel SportOtwarte. Na 35 torach ośrodka zlokalizowanego w Bouc-bel-Air rywalizowało 18 drużyn mężczyzn i 6 kobiet. Oba turnieje zakończyły się wspaniałymi finałami, które zachwyciły widzów, którzy przybyli kibicować swoim faworytom.

Ligi i Clergue w drodze

Jest to jedna z drużyn w bardzo dobrej formie w tej chwili i nawet jeśli nie startowała ze statusem numer 1, to wyraźnie byli graczami do pokonania w tej tabeli. Rozegrano trzy gry i nie pozostał żaden zestaw, a oto Fiona i Laura utytułowane w tym P1000.

Pierwsza runda została szybko wygrana z wynikiem 6/2 na torze, na którym Laura „zna każdy zakamarek”. Déborah Alquier i Nada Majdoubi walczą, aby nadążyć, a ich niewymuszony licznik błędów jest dobrze zaopatrzony.

W drugiej rundzie odnajdujemy wszystkie cechy pary Majdoubi/Alquier. Chwytliwe i znacznie sprawiedliwsze, są na równi ze swoimi przeciwnikami. Będą żałować tego break pointa, który spadł w środku seta i muszą poddać się 6/2 7/5.

Fiona i Laura

Pierwszy, który trafia do domu dla mężczyzn

Pierwsze skojarzenie i pierwszy tytuł dla pary Maxime Joris/Loïc Le Panse. I jak !

Nawet jeśli dość łatwo wygrali pierwsze trzy mecze turnieju, spodziewali się, że w finale ucierpią z bardzo solidnymi François Authier i Justinem Lopesem.

Rozwiązaniem dla osób postronnych było włączenie turbosprężarki i nie przyglądanie się wydatkom energetycznym. W pierwszym secie wygranym 6/2 nie było nic do odrzucenia dla Maxime'a i Loïca. Do tego stopnia, że ​​trudno było rozpoznać Lyonnais, zmiażdżonego brutalnym 4/0.

Trochę jak u pań, w drugim secie zadzwonił budzik i Authier/Lopes mieli swoją szansę w postaci 2 breakpointów. Pierwszy, uratowany od bajada szkoły Le Panse, nie jest omawiana. Ale drugi, w którym Justin może zakończyć punkt na par 4, który nie wypadł w siatce, mógł wyraźnie odwrócić grę. 

Końcowy wynik 6/2 7/5 oraz Le Panse i Joris, którzy odchodzą z 1000 punktów każdy!

Joris Le Panse

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na tabele, poniżej: 

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!