Ćwierćfinały wydały werdykt po stronie Dom Padel. Znamy ostatnich ocalałych, którzy będą walczyć o tytuł w Île-de-France...

Niespodzianka dnia to zasługa Karola Gortzouniana et Leo Benmergui (zdjęcie). Obaj Francuzi, odpowiednio 99. i 114. Francuz, wyeliminowali Dandoisa / Forichona (TS2) po ładnej walce: 7/6, 6/7, 6/2. Jutro zagrają o swoje miejsce w finale przeciwko Fryderyk Pommier et Baptiste Grodenić, strzelcy Vives/Lostis (6/1, 6/4).

W dolnej części tabeli znajdują się faworyci. Etienne'a Brouillarda et Eliota Deknuydta (TS3) pokonało Lambart/Roshereau w dwóch setach: 6/3, 7/6. Zmierzą się w kolejnej rundzie Nicolasa Rouaneta et Filemona Raichmana (TS1), który pozbył się Couturiera / Guya de Chamisso (6/1, 6/4).

Program półfinału:

Gortzounian / Benmergui – Pommier / Grodenic

Mgła / Deknuydt – Rouanet / Raichman

Przypominamy, że zakończenie turnieju będzie transmitowane na naszym kanale Padel Magazyn telewizyjny.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.