Hierarchia w pełni przestrzegana Damski model P1000 firmy TC Pau gdzie ziarno 1, Majdoubiego / Bergaudaw finale zmierzy się ze swoim wicemistrzem, Boura/Alquier.

Nada Majdoubi i Laurine Bergaud nie zadrżały podczas półfinałowego meczu Cassandra Senjean et Manon Marcarie (TS4). Faworyci turnieju przeleciał przez pierwszego seta, wygrywając łatwo 6/0. Z kolei w drugim secie poziom gry stał się zrównoważony pomiędzy obydwoma zespołami. Jednak Nada i Laurine wyłamały się w najlepszym momencie, w czas pieniędzy, przyjść i wziąć udział w drugiej turze 6 / 4.

W drugim półfinale Marie Boura i Déborah Alquier zmierzyły się z Jennifer Denecheau i Peggy Maignien. W odróżnieniu od drugiej połowy pierwsza runda była bardzo zacięta pomiędzy obydwoma zespołami. Mimo straconej na początku przerwy para Maignien/Denecheau zdołała wrócić do seta. Jednak Mary i Deborah wiedziały podnieść swój poziom gry w najlepszych momentach i wziąłem pierwszego seta. Z tyłu gra toczyła się dalej, a Peggy i Jennifer otrzymały cios w głowę.

Wynik końcowy: 6 / 4 6 / 2.

Finał do naśladowania Padel Magiczny telewizor ! Rozpocznie się około godziny 14:XNUMX., nie przegap niczego z tego najważniejszego meczu w TC Pau:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.