Marii Boury et Deborah Alquier nie udało się sprawić niespodzianki w tym finale P1000 Cupra w TC Pau twarz Nada Majdoubi et Laurine Bergaud. W spotkaniu, w którym każda para w pewnym momencie zdobywała przewagę, ostatecznie zwyciężała osoba z najlepszym rankingiem.

Bardzo ważnym punktem tego finału jest przelicznik zdobytych przez każdą drużynę break pointów. Z jednej strony mamy duet Boura/Alquier, który się zmienił 100% z tych okazji do przełamania (3/3) i para Majdoubi / Bergaud, która część zamieniła 87,5% (7/8). Bardzo dobry stosunek obu drużyn, ale to pokazuje, że rozstawionemu z 2. zawodnikowi bardzo trudno było utrzymać serwis!

Jednak w obu zestawach Jako pierwsze przełamały się Déborah Alquier i Marie Boura. Jednak za każdym razem dogonił ich pierwszy rozstawiony, który wiedział, jak znaleźć klucze, aby nie stracić wyniku... a przede wszystkim osiągnąć w tym meczu 1 przełamań!

Wymiar fizyczny odegrał w tym spotkaniu kluczową rolę, gdyż w drugim secie widać było spadek szybkości w wykonaniu duetu Alquier/Boura, który po przełamaniu w pierwszym gemie, znowu straciłem kontakt z setem.

Logiczne zwycięstwo Nady Majdoubi i Laurine Bergaud w 1:12 6 / 3 6 / 2.

Statystyki końcowe P1000 TC Pau

W małym finale przeciwnik Cassandra Senjean / Manon Marcarie à Peggy Maignien/Jennifer Denecheau, zwycięstwo Bordelaises, po obronie trzech punktów meczowych przy stanie 5/2 w trzecim secie i zapewnieniu sobie bardzo miłego zmontowane.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.