Maxime Forcen et Nicolasa Rouaneta położyć kres tej wspaniałej przygodzie Karola Gortzouniana et Oliviera Guy de Chamisso, w finale P1000 Breiż Padel. Pierwszy rozstawiony turnieju nie był zaskoczony przez outsiderów i doskonale poradził sobie ze spotkaniem.

Potrzebna tylko para Forcin/Rouanet 56 minut, aby położyć kres nadziejom de Gortzounian / Guy de Chamisso, pełen pewności siebie po pokonaniu 2. drużyny wcześniej tego samego dnia.

Jednak w starciu z faworytami meczu młodym zawodnikom bardzo trudno było narzucić swoją grę na korcie centralnym i zburzyć I rozstawionego. W całym finale Charles i Olivier stracili pięć przełamań... kradnąc serwis rywalom tylko raz.

Oczywiście jest to odczuwalne w partyturze. 6/3 w pierwszej rundzie w 25 minut i 6/2 w 30 minut w drugim secie.

Zwycięstwo dla pierwszego rozstawionego turnieju i drugi tytuł z rzędu dla Nicolasa Rouaneta, po zwycięstwie w zeszłym tygodniu na P1 Casa Padel u boku Philémona Raichmana.

W przypadku Charlesa Gortzouniana i Oliviera Guy de Chamisso to nie działa. Jednakże, obaj gracze wciąż są coraz bliżej pierwszego tytułu w P1000. Po raz pierwszy rywalizowali w finale na P1000!

Statystyki końcowe P1000 Breizh Padel
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi