Karola Gortzouniana et Oliviera Guy de Chamisso potwierdź i podpisz niespodziankę dnia, usuwając 2. rozstawienie z turnieju, Matthieu Armagnac / Morgan Mannarino. Spotykają się w finale tego P1000 Breiż Padel, drugi z rzędu finał dla Charlesa Gortzouniana po tym w Casa Padel.

Charles Gortzounian i Olivier Guy de Chamisso zaskoczeni ich regularność et kilka błędów które zobowiązali się podczas tego spotkania. Naprzeciwko Matthieu Armagnac i Morgan Mannarino nie wyglądali na najlepszych i ciężko było wejść w ten mecz.

Dało się to odczuć w partyturze, a sensacja Gortzouniana/Guy de Chamisso kontynuuje swoją podróż: 6 / 2 6 / 3.

Jego przeciwnikiem będzie nikt inny jak pierwszy rozstawiony z tego P1, Maxime Forcen et Nicolasa Rouaneta. Obaj gracze się spotkali Pawła Forichona et Adriana Dandoisa. Faworyci tego spotkania logicznie wygrali w tym półfinale, po zdominowaniu debat w obu setach.

Zwycięstwo 6/2 6/4 za nieco ponad godzinę Maxime Forcin i Nicolas Rouanet, którzy dziś po południu będą starali się zdobyć tytuł przeciwko Gortzounianowi / Guy de Chamisso.

Możesz śledzić ten wyjątkowy finał na Padel Magiczny telewizor z w komentarzach Marie-Amélie Dardaine! Początek transmisji o godzinie 14 :

https://www.youtube.com/watch?v=CIGtUT8rLlY
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi