Za to koniec dnia w Bretanii P1000 Breiż Padel. Znane są plakaty półfinałów… z małą niespodzianką w czterech ostatnich!

Zaczynamy się przyzwyczajać do widoku ich w rywalizacji z daleka… Oliviera Guy de Chamisso et Karola Gortzouniana zakwalifikował się do finałowej czwórki wyścigu P1000 Breizh Padel, wygrywając w ćwierćfinale z Benjaminem Dufourem i Paulem Dornbergerem. Ten ostatni dokonał wyczynu, usuwając czwartego rozstawionego z turnieju Alexandre’a Boilevina i Marca Durieux. Niestety ich podróż kończy się u bram półfinału.

Z duetem spotka się para Guy de Chamisso / Gortzounian Matthieu Armagnac / Morgan Mannarino (ST2). Bezproblemowa podróż dla tej doświadczonej pary, która w tym sezonie będzie próbowała zdobyć bilet na nowy finał.

W dolnej części tabeli faworyci utrzymali swoje miejsce. Nicolas Rouanet i Maxime Forcin (TS1) zmierzą się z Paulem Forichonem i Adrienem Dandoisem (TS3).

Mecz do naśladowania, jutro od 10:30. Podobnie jak dzisiaj, możecie śledzić jeden z plakatów na stronie Padel Magiczny telewizor :

https://www.youtube.com/watch?v=ySo86YctzDQ
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi