W końcu znamy plakat finałowego wydarzenia P1000 Jean Lain Audi Grenoble, po dwóch dużych, bardzo niezdecydowanych półfinałach w Isère. Rzeczywiście oba mecze trwały ponad dwie godziny i zakończyły się trzecim setem. W końcu tak jest François Authier et Normana Sancheza (TS1), a także Quentina Ayuso et Yanis Müsser (TS2), który się zakwalifikował!

Authier/Sanchez, pęsetą

François Authier i Norman Sanchez nieco przegapili swój start Floriana Hue et Lilian Foure. Rzeczywiście, pierwszy rozstawiony doznał błyskawicy od swoich przeciwników w pierwszej rundzie, zadając mu a 6/1 bardzo szybko.

Na szczęście duet Authier/Sanchez otrząsnął się w drugim secie i wreszcie był w stanie odpowiedzieć na ataki przeciwników, posuwając się nawet do tego, że przez cały mecz wracał do seta: 6 / 2.

Trzeci set został rozstrzygnięty, ale bardzo szybkie przełamanie François i Normana kosztowało Floriana i Lilian mecz. Pomimo szkicu zmontowane (i przerwa), rozstawiony z numerem 4 ostatecznie przegrał: 1/6 6/2 6/4.

Quentin Ayuso / Yanis Muesser, mentalnie

Kolejny duży plakat tego P1000, spotkanie Quentina Ayuso / Yanisa Muessera (TS2) z Thomas Seux / Nathan Courrin (TS3). To Nathan i Thomas najlepiej rozpoczęli to spotkanie. Wrzucili pierwszego seta do kieszeni i zasiali wątpliwości wśród Quentina i Yanisa, faworytów na papierze.

Dobra reakcja rozstawionego z numerem 2 w drugim secie, który nie chciał pozostać w tyle i oferować finał swoim przeciwnikom. W rezultacie Quentin Ayuso i Yanis Muesser wrócili do tego meczu, wszędzie wracając do seta: 6/4.

Trzeci set był szczególnie zacięty i logicznie zakończył się tie-breakiem. Niestety Nathan i Thomas nie byli w stanie odzyskać poziomu, jaki prezentowali w pierwszej rundzie, a przede wszystkim pozwolili, aby w tym meczu zaprzepaszczono zbyt wiele okazji. Ostatecznie przegrali 7/6 (4).

Statystyki Demi Grenoble P1000

Finał o 14:30.Na Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi