Niekoniecznie spodziewaliśmy się takiego finału na P1000 UrbanPadel Carquefou, ale to na pewno finał Rey/Boissé et Roux/Coulombeau które odbędzie się dziś po południu.

Simon Boissé et Tomasz Rey zrobili, co było konieczne w półfinale, przeciwko Olivierowi Guy de Chamisso (164) i Charlesowi Gortzounianowi (113). Jednak nie było to łatwe spotkanie dla rozstawionej z szóstką drużyny, która w każdym meczu musiała ciężko pracować. Ostatecznie, nawet jeśli zwycięstwo udało się osiągnąć w dwóch setach, nadal było 7 / 5 7 / 6 i niewątpliwie duża ulga dla pary Rey/Boissé.

Wlać Alexisa Coulombeau et Robina Rouxa, było trochę prościej. Obaj zawodnicy szybko zyskali przewagę nad przeciwnikami, wykorzystując przerwę po pierwszym gemie serwisowym Mathisa Duponta-Brimbeufa i Pawła Dornbergera. Z tyłu wszystko układało się dobrze dla rozstawionej z numerem 7, która nie cofnęła się ani przez moment, choć przez cały mecz musiała obronić siedem break pointów.

Wynik końcowy: 6 / 2 6 / 4.

Spotkaj się w 14h, w tym finale, aby kontynuować Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.