Bardzo się poruszyło P1000 Panowie UrbanowiePadel Carquefu, z eliminacją pierwszych czterech rozstawionych, przed półfinałem! Dlatego też czeka nas nieoczekiwany finałowy pojedynek w drugim weekendowym P1000 mężczyzn.

W pierwszym półfinale poznamy parę Thomas Rey / Simon Boissé (TS6), który przetrwał utratę czołowych rozstawionych, a ponadto zdołał pokonać parę Dandois/Forichon (TS2) w dwóch krótkich setach podczas 1/4 finału 6 / 3 6 / 4.

Przeciwnikiem swojej połowy będzie niespodziewana para z tej części tabeli, Oliviera Guy de Chamisso (164) i Karola Gortzouniana (113). Ten całkowicie nieoczekiwany tandem zdołał w szczególności wyeliminować 8 rozstawionych zawodników z 1/8, Dumoulin/Pillon… a następnie w ćwierćfinale, na koniec bardzo zaciętego meczu, rozstawionych z numerem 3, Durieux/Boilevin: 6/4 6/7 7/5.

W drugiej części tabeli uplasowali się Robin Roux i Alexis Coulombeau, którzy przetrwali ten dzień, zajmując 7. miejsce. W ćwierćfinale nie pozostawali w tyle na torze przeciwko Deknuydt / Fog (TS4): 6 / 2 6 / 2.

Dla swojej połowy czeka ich kolejna sensacja turnieju: Mathisa Duponta-Brimbeufa et Pawła Dornbergera. Obaj gracze dokonali wyczynu, pokonując w ćwierćfinale rozstawionych z pierwszego miejsca w turnieju, Mitjanę / Gonzaleza, a następnie Grodenica / Pommier (TS1) w ćwierćfinale: 5/6 2/6.

Całkowicie zaskakujące plakaty w Nantes, których z pewnością nie możesz przegapić! Następnie odbędą się półfinały, od jutra od 10:XNUMX, w całości i żyć dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.