No to zaczynamy ćwierćfinał tej rywalizacji trzecie damskie P1500 w sezoniew Tenis w Grenoble Padel i rozpoczęcie transmisji na żywo. Dziś rano i wczesnym popołudniem w Isère rywalizacja toczyła się pełną parą, a czołowi rozstawieni mieli niespodziankę.

Rzeczywiście, jeśli pierwszych 7 rozstawionych radziło sobie dobrze w pierwszym meczu danego dnia, dla rozstawionego z 8 rozstawieniem już jest koniec, Steffi Merah et Lorie Pelan który przegrał w dwóch setach z parą Elizy Guiraud et Anny Blue Houareau. Przypominamy, że para Guiraud/Houareau pozostaje w finale w ostatni weekend, podczas P1000 Big Padel w Bordeaux. Anna Blue i Élisa przegrały z faworytkami Amelia Detriviere et Melissa Martin, 7/5 6/1.

Jeśli chodzi o kolejne mecze, dziś po południu w Grenoble będziemy mieli prawo do dwóch ćwierćfinałów, w całości i na żywo, w dniu Padel Magazyn telewizyjny.

W pierwszej rotacji znajdziemy mecz, który zapowiada się bardzo blisko siebie Alexise Duchêne et Charlyne Tonda (TS3), któremu będzie się sprzeciwiać Manon Marcarie et Cassandra Senjean (ST6).

Następnie znajdujemy kolejny plakat, który zapowiada się równie dobrze na papierze. Rzeczywiście, będziemy świadkami ćwierćfinału pomiędzy Deborah Alquier et Laura Buteau (TS5), który zmierzy się z numerem 4, Mary Maligo et Melissa Martin !

Po pierwszym spotkaniu odbędzie się od godz 17hNa Padel Magiczny telewizor :

W przypadku pozostałych półfinałów nie transmitowanych:

  • Tiffany Phaysouphanh / Fiona Ligi – Élisa Guiraud / Anna Blue Houareau.
  • Louise Bahurel / Lucile Pothier – Marie Boura / Alexia Dechaume.
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi