W tym celu obecne były pierwsze cztery nasiona P1500 w Grenoble Tennis Padel i zakwalifikowała się do półfinału. Na zakończenie doskonale rozegranych ćwierćfinałów przez najlepszych zawodników turnieju, znamy już dwa plakaty przedstawiające ostatnią czwórkę tego P1500.

W górnej części tabeli znajdziemy głowy rozstawione 2, Fiona Ligi et Tiffany Phaysouphanh, który w tę sobotę, 25 maja, nie tracił dużo czasu na torze, mając tylko cztery małe mecze przegrane w dwóch meczach. W ćwierćfinale bez problemu pokonali parę Guiraud/Houareau z notą XNUMX pkt 6 / 1 6 / 2.

Jutro zmierzą się z trzecim rozstawieniem, Alexise Duchêne et Charlyne Tonda. Potrąceni podczas 1/8 meczu, udało im się zebrać siły w ćwierćfinale z Manon Marcarie i Cassandrą Senjean. Mecz, który wygrali 6 / 3 6 / 3.

W dolnej części tabeli również wszystko potoczyło się szybko Lucile Pothier et Luiza Bahurel (TS1) przeciwko Alexii Dechaume i Marie Boura. Faworyci turnieju bez problemu zwyciężyli 6 / 1 6 / 3 aby dotrzeć do ostatniego kwadratu tego P1500.

Będą starali się dotrzeć do finału przeciwko Mary Maligo et Melissa Martin. Ta ostatnia, mimo kilku nierównych momentów, również rozegrała bardzo dobry mecz z Déborah Alquier i Laurą Buteau. Dzięki swojemu doświadczeniu nie dali się złapać w tyle i ostatecznie zwyciężyli 6 / 4 6 / 3.

Jutro się widzimy 10h transmisji półfinałowej w całości i na żywo w dniu Padel Magiczny telewizor. Znajdziemy parę Duchêne/Tonda, w przeciwieństwie do duetu Phaysouphanh/Ligi.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi