To całkowicie logiczny finał, w którym się znajdziemy P1500 z Grenoble, z plakatem naprzeciwko dwóch pierwszych nasion.

W istocie Lucile Pothier et Luiza Bahurel (TS1), a także Tiffany Phaysouphanh et Fiona Ligi (TS2) zakwalifikował się do finału P1500 w Isère…

Rozstawiony 1 zapewnia

W pierwszym półfinale Lucile Pothier i Louise Bahurel wykonały swoje zadanie, stając twarzą w twarz Mary Maligo et Melissa Martin. Dobrze ugruntowani w swojej grze, w pierwszej rundzie pozostawili przeciwnikom jedynie niewielką partię, którą w ten sposób wygrali 6 / 1.

Drugi set był już nieco bardziej zacięty, gdyż obydwa zespoły dzieliła tylko jedna przerwa. W końcu to sprawia 6/4 na szachownicy i finał w ręku dla Lucile i Louise.

Tiffany Phaysouphanh i Fiona Ligi ujdzie to na sucho

Fiona Ligi i Tiffany Phaysouphanh, choć wygrały swoje spotkanie w setach prostych, nie dały najlepszego występu w półfinale przeciwko Charlyne Tonda et Alexise Duchêne. Wiele błędów przyszedł zepsuć początek spotkania. Co więcej, outsiderami Pierwsi przełamali się Paryżanie, choć zbyt łatwo zostali w tyle. Ostatecznie set zakończył się tie-breakiem, wygranym przez Phaysouphanh/Ligi.

W drugim secie znaleźliśmy te same problemy co w pierwszym, mimo że Fiona i Tiffany grały trochę bardziej równo, powodując więcej fauli wśród swoich przeciwników. Jednak w grze nadal występowała pewna niespójność, która nieco zakłóciła 2 rozstawienia. Mimo wszystko faworyci spotkania zwyciężyli 7 / 6 6 / 4.

Statystyki półfinału w Grenoble

Ten finał będzie kontynuowany Padel Magiczny telewizorw całości i na żywo, od 14:30 !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi