Logiczne zwycięstwo Lucile Pothier et Luiza Bahurel au P1500 Jean Lain Audi Grenoble, naprzeciw swoich wicemistrzów Tiffany Phaysouphanh et Fiona Ligi. Faworyci turnieju zwyciężyli 6 / 4 6 / 2 w 1h05 meczu.

Lucile Pothier i Louise Bahurel nie będą drżeć podczas tego turnieju. Nasienie numer 1 nie stracili ani jednego seta przez cały konkurs. Po prostu wyprzedzi resztę, nawet w starciu ze swoimi głównymi rywalkami: Tiffany Phaysouphanh i Fioną Ligi.

Podczas tego finału Lucile i Louise stracą tylko jeden break point (i jeden break), ale wygrają Łącznie 13 break pointów dla 4 zrobione podczas tego finału. W najlepszym momencie pierwszego seta, czyli 5:4, wygrali serwis rywali.

Z tyłu para Bahurel/Pothier była pełna pewności siebie. Już w drugiej rundzie bardzo mocno zraniła rywalki. Jednak nawet jeśli Lucile i Louise zrobiły sobie przerwę po drodze, w tym ostatnim meczu w Isère ani razu się nie martwiły.

Końcowe statystyki P1500 Grenoble

Tak jest drugi tytuł w cenie P1500 w tym sezonie Louise Bahurel, ale także Lucile Pothier. W tej chwili tylko jeden inny zawodnik może pochwalić się takim samym rekordem w tym sezonie i rzeczywiście tak jest Kamila Sireixa. Te trzy osoby jako jedyne zdobyły nagrodę P1500 w 2024 r. dla pań.

Na następne P1500 trzeba będzie poczekać następne 12 i 14 lipca. Tym razem udaj się do TC Toulonnais.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.