Podobnie jak P1000 Padel Horyzont, Cyril Hanouna, wraz z Borys Castro, ostatecznie nie pojechał na wycieczkę P1500 Sete Padel Klub. Początkowo spodziewano się, że gospodarz turnieju będzie rozstawiony z numerem 7, ale gospodarz nie będzie w Hérault w ten weekend.

Cyryl Hanouna, który wciąż ma nadzieję znaleźć się we francuskiej pierwszej pięćdziesiątce w sezonie ostatecznie nie będzie w stanie zebrać punktów w ten weekend w Sète. Brak wyników w tym sezonie, poza zwycięstwem Casa Padel w Interclubs charakterystyczny gospodarz C8 nie może odnaleźć rytmu, jaki miał w zeszłym sezonie.

Z pewnością nie będzie można podążać za Cyrylem Hanouną po stokach Sète Padel Klub ale nadal będziesz mógł śledzić tę wspaniałą rywalizację na żywo Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.