Dzień w Sète minął szybko i nadszedł już czas na ćwierćfinał w tym meczu P1500 w Sète Padel Klub. Turniej, który już przyniósł niemałą niespodziankę, m.in eliminacja nasion numer 1, Brzuch / Ayuso.

Od teraz są to dwa spotkania, które będziecie mogli śledzić dalej Padel Magiczny telewizor, aby zakończyć ten wspaniały dzień zawodów. W pierwszej zmianie znajdziemy dwie pary, których jeszcze nie widzieliśmy na korcie centralnym: Benjamin Grué / Ludovic Anuluj contre Timéo Fonteny / Yoan Boronad. Plakat, który zapowiada równowagę między tymi dwoma zespołami i od którego się zacznie 16h30.

Po tym meczu nie odchodźcie, bo będziecie mieli prawo do drugiego ćwierćfinału. Tym razem znajdziemy Wincentego Ferrary et Baptysta Hayet, zabójcy Le Panse / Ayuso. Będą mieli wiele do zrobienia, aby kontynuować swoją szaloną przygodę, stawiając czoła Aleksander Toppin et Nicolasa Molinero. To spotkanie będzie kontynuowane około 18:XNUMX, Zawsze włączone Padel MagTV!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi