Będzie koniecznie nowi zwycięzcy de P1500 w Sète Padel Klubdzisiejszego popołudnia z zupełnie nowym finałem w Hérault. Rzeczywiście, Timeo Fonteny et Yoana Boronada wyprowadził trzeciego rozstawionego Nicolasa Rouaneta / Morgana Mannarino, a Alexandre Toppin i Nicolas Molinero wygrali z Thomasem Seux i Nathanem Courrinem.

W półfinale, który mogłeś kontynuować Padel Magiczny telewizorTiméo Fonteny i Yoan Boronad stoczyli bardzo solidny mecz z Morganem Mannarino i Nicolasem Rouanetem. Gdyby tylko się nawrócili 4 break pointy z 17 uzyskanychwykonali jednak niezwykłą robotę na torze.

Nawet stojąc tyłem do ściany i tracąc przewagę w drugiej rundzie, młoda katalońska para wiedziała, jak zachować spokój, aby uzyskać przewagę. Z tyłu Perpignans ciężko walczyli, aby zapewnić sobie miejsce w finale! Ostateczny wynik: 6 / 4 6 / 3.

Statystyki półfinałów

W drugim półfinale pojawiły się pewne obawy dotyczące Nicolasa Molinero, doznał lekkiej kontuzji po wczorajszym ćwierćfinale. Mimo wszystko para Molinero/Toppin wygrała pierwszego seta (7/6), natomiast Nathan Courrin i Thomas Seux serwowali, aby wygrać pierwszego seta przy stanie 5/4.

W drugiej rundzie poszło bardzo szybko Nathanowi Courrinowi i Thomasowi Seuxowi, którzy nie chcieli przegrać tego spotkania. Zadali bez zarzutu 6/0 do swoich przeciwników i całkowicie odbudowali się w tym półfinale.

Niestety, to nie wystarczyło parze Seux/Courrin, która w decydującej rundzie uległa, kłaniając się 6/4pod koniec wielkiej bitwy.

Zatem bezprecedensowy finał, którego kontynuacja odbędzie się dziś po południu, od 14:30Na Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi