Pierwszy zwrot w tym temacie P1500 Sete Padel Klub, z eliminacją, po wejściu do biegu, rozstawienia z numerem 1, Loïc The Panse et Quentina Ayuso. Faworyci turnieju zmierzyli się z silną parą Baptiste Hayet / Vincent Ferrara.

Jest to zatem – już – koniec lokalnego Quentina Ayuso i Narbonnais Loïc Le Panse. W palącym słońcu w Sète gracze z numerem 1 rozpoczęli swój turniej bardzo skomplikowana sztuczka zmierzą się z Baptiste Hayetem i Vincentem Ferrarą. Mianowicie w szczególności to Zarówno Vincent, jak i Quentin pochodzą z Sète i są przyjaciel z dzieciństwa... Zapowiadał się więc fajny pojedynek, który mieliśmy zamiar zobaczyć na torze.

Pierwszy set był bardzo zacięty, a poziom gry obu drużyn był niemal równy. Jednak okazje znajdowały się po obu stronach siatki. Ci, którym udało się je nawrócić, to dobrze Baptiste Hayet i Vincent Ferrara, którzy, ku zaskoczeniu wszystkich, wygrali pierwszą rundę, zasiewając wątpliwości w głowach przeciwników.

Podobnie jak w pierwszym akcie, druga runda była bardzo zacięta. Quentin Ayuso i Loïc Le Panse nie mieli już jednak prawa popełniać błędów, jeśli chcieli zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale. Ze swojej strony Vincent i Baptiste rozegrali mecz bardzo dobrze, przechytrzając przeciwników i narzucając im styl gry. Kilkakrotnie prowadzili po mini-breaku w decydującym tie-breaku setaza każdym razem udawało im się wrócić do wyniku. To oni zdobyli nawet ostatni punkt… a co za tym idzie, mecz!

Statystyki P1500 Sete

Dolną część tabeli otwiera zatem porażka Loïca Le Panse i Quentina Ayuso, co zapowiada bezprecedensowy półfinał w tym P1500.

Możesz śledzić, od 16:30, pierwszy ćwierćfinał, dn Padel Magiczny telewizor. Tymczasem na torze centralnym trwa mecz klasyfikacyjny:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi