Mnóstwo niespodzianek w ćwierćfinale P1500 Sete Padel Klub, z eliminacją 2 i 4 rozstawionych podczas ostatniej rundy dnia. Następuje to po eliminacji, po wejściu do biegu, z pary Loïc Le Panse / Quentin Ayuso (ST1).

Górna część stołu

Wielki wyczyn młodej katalońskiej pary Timéo Fonteny / Yoan Boronad (TS6), który usunął z turnieju rozstawionego z numerem 2, Ludwik Anuluj et Benjamin Grue. Obaj Perpignanowie świetnie rozpoczęli ten mecz, wygrywając pierwszego seta 6/3.

Jednakże Ludovic i Benjamin podzielili się swoimi doświadczeniami w drugim akcie, który poszli trzymać wszędzie w zestawie. To samo w przypadku trzeciego zestawu, gdzie para Cancel/Grué prowadziła 5/2, podwójne przełamanie. Jednak Timéo Fonteny i Yoan Boronad, dalecy od przebywania na macie, powrócili bardzo dobrze, zadając swoim starszym zawodnikom pięć meczów z rzędu. W końcu sami się narzucili 6/3 3/6 7/5 w tym ćwierćfinale.

Będą przeciwni Morgan Mannarino et Nicolasa Rouaneta w swoim jutrzejszym półfinale. Rozstawiony z numerem 3 jest ostatnim ocalałym w tym turnieju. Duet Mannarino/Rouanet miał prawo do blisko ćwierćfinału, w którym zmierzyli się z Nicolasem Trancartem i Léo Perezem. Zwycięstwo 7 / 6 7 / 5 aby dostać się do ostatniego placu.

Na dole tabeli

Zwycięstwo również Nathana Courrina et Tomasz Seux zmierzą się z parą Benoît Theard i Thibaud Pech. Theard, który powrócił na stoki po kontuzji kostki podczas zawodów P2000 o godz PadelStrzał z Caen. Tym razem bez finałowej czwórki pary Theard/Pech, wyeliminowanej w dwóch setach przez Nathana i Thomasa: 7 / 6 6 / 4.

Nicolasa Molinero et Aleksander Toppin położyły kres bardzo dobrej passie Vincenta Ferrary i Baptiste'a Hayeta, którzy wcześniej tego dnia dokonali wyczynu, zajmując pierwsze miejsce. Jednak w drugiej rundzie para Ferrara/Hayet mogła trochę żałować, ponieważ po przegranej pierwszego seta Baptiste i Vincent zdołali się dobrze pozbierać, aż do zdobądź ustawione piłki wrócić do jednego rękawa wszędzie.

Jednak para Molinero/Toppin wykonała zadanie, aby wrócić i wygrać ten mecz i zapewnić sobie bilet do półfinału: 6 / 4 7 / 6.

Jutro spotkamy się w okolicy 10h30 na początek półfinału. Na ścieżce centralnej transmisja w całości i na żywo Padel Magiczny telewizor, znajdziemy konfrontację Nicolasa Molinero / Alexandre Toppina z Nathanem Courrinem / Thomasem Seux:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi