P2000 4Padel Strasburg – Cyril Hanouna: „Uwielbiałem tę porażkę”

Cyril Hanouna grał dziś rano, P2000 4Padel StrasburgPrzy Jose Sancheza Serrano, hiszpańskiej 50 najlepszych na świecie. Gospodarz C8 i jego kolega z drużyny przegrali w dwóch rundach Teri Groll (83. miejsce we Francji) i Diego Garcia (79.), 6/3 7/6.

Pod koniec tego spotkania Cyril Hanouna wrócił do meczu u boku hiszpańskiego zawodnika przy mikrofonie Padel Magazine.

„Nigdy nie wsadzono mnie tak często do lodówki”

Można powiedzieć, że Cyryl był co najmniej oszołomiony układem spotkania. Bo tak, dla „pierwszy raz w życiu" bardzo niedawno 86e Francuski gracz włożono do lodówki. „To pierwszy mecz w moim życiu, nawet gdy grałem w P100, gdzie tak bardzo wsadzono mnie do lodówki", on jest zaskoczony.

Spostrzeżenie widoczne na boisku, przy grze bardzo zorientowanej na lewego zawodnika, José Sancheza Serrano. Sytuacja, która rozbawiła gospodarza, który pomyślał o Diego i Tori: „Mówili sobie: dzisiaj udowodnimy, że mamy poziom hiszpański".

Ale tym, co Cyryl jeszcze bardziej podziwia swoich przeciwników, jest to, że grali na ich poziomie. Nawet Diego Garcia pod koniec meczu poszedł zwierzyć się gospodarzowi: „Grałem przeciwko naturze, bo chciałem, żeby [José Sanchez Serrano] grał".

„Brakowało nam agresji”

Cyril Hanouna, który w pierwszym meczu na P2000 powinien był spodziewać się zupełnie innego scenariusza, wspomina swoje spotkanie. Jeśli on "zasnąć” od czasu do czasu pozbawiony kul za „co najmniej dziesięć wymian„, zauważa, że ​​to, czego im dzisiaj brakowało, „ma być bardziej agresywny”. "José często przebywał z tyłu, często w obronie. Myślę, że powinien wysłać więcej ".

"Teri, często wchodził do siatki i nawet gdy go lobbowaliśmy, José nie wchodził ze mną do siatki„, zauważa w końcu Cyril Hanouna. „W jego głowie José gra jak na boisku World Padel Tour. A jeśli Teri i Diego grają dobrze, nie mają obrony w postaci profesjonalnych zawodników".

"To był mecz, w którym było wiele wymian i podobał mi się ten mecz, uwielbiałem grać z Josedą!„. Mimo porażki w dwóch setach, rundy odbyły się. „Myślę, że nie byliśmy daleko– podsumowuje w końcu.

„Zagrałem dobry mecz, czułem się dobrze”

Pomimo porażki w tym meczu, Cyril Hanouna był bardzo zadowolony ze swojego meczu. "Rozegrałem dobry mecz, dobrze grałem po przekątnej przeciwko Diego, od początku czułem się dobrze w meczu„, analizuje, kiedy już opadnie całe napięcie związane z meczem.

Oprócz dobrego meczu, u boku tak dobrego zawodnika jak Joseda, Cyril Hanouna szczególnie docenił spójność obu drużyn na boisku: „To był mecz, w którym było bardzo mało błędów.".

W przypadku meczów rankingowych Cyril Hanouna planował podjąć większe ryzyko, niezależnie od tego, czy będzie to on, czy Joseda. Ponieważ na P2000 i wycieczce po World Padel Tour, gra jest naprawdę inna. „Grają innego padel ponieważ tutaj nadal jesteśmy na padel czyli trochę bardziej tenisowo", on tłumaczy.

Cyril Hanouna i José Sanchez Serrano rozegrali swój pierwszy mecz rankingowy, po czym musieli przejść na emeryturę po kontuzji kostki.

Publié par
Gwenaelle Souyri