To jest losowanie stołu finałowego P2000 of Padel Horyzont wyszedł i już widać, że będą świetne spotkania.

Wśród dżentelmenów

Nie mniej niż 24 drużyny będą obecne w tym ostatnim losowaniu, a przynajmniej możemy powiedzieć, że bitwa będzie trudna dla naszych uczestników, biorąc pod uwagę konkurencję obecną w ten weekend.

Oczywiście śmietanka padel Francuzi spotkali się w Sucy en Brie, ale także goście z innych środowisk.

Mówiliśmy ci o tym dzisiaj wcześniej, Cyril Hanouna będzie również obecny w tym wielkim święcie padel. Posiadacz Dzikiej Karty, połączy siły z Hiszpanem Teo Zapata, znany z bycia partnerem Benjamin Tison na World Padel Tour.

Para gości tego konkursu wyjdzie na tor o godzinie 10:00 na korcie centralnym i zmierzy się z bardzo solidną parą złożoną z Yanna Auradou i Manuela Vivesa.

To spotkanie będzie transmitowane na żywo w Strona Youtube z Padel Magazine

U pań

W kategorii kobiet o długo wyczekiwany wielki finał powalczy 16 par.

Znajdziemy w innych francuskie cyfry 1 ale również znane główki na heksagonalnym obwodzie takie jak np. Jessica Ginier który powraca do rywalizacji na wysokim poziomie. Przy tej okazji będzie kojarzona ze swoim nowym partnerem, bardzo obiecującym Lucile Pothier (11.).

Nowe stowarzyszenie również dla Wendy Barsotti (6 miejsce) kto dołączył? Tiffany Phaysouphanh (16.).

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.

Tagi