Co za mecz Johan Bergeron et Maxime Moreau, podczas finału P2000 PadelStrzał Caen twarz Benjamin Grue et Miguela Gonzaleza Garcii. Obaj Francuzi podczas tego spotkania korzystali z trybu TGV i potrzebowali zaledwie 54 minut, aby zdobyć tytuł. Szybkie zwycięstwo: 6/1 6/1.

To jest 8. tytuł w P2000 dla Johana Bergerona, który zbliża się do swojego byłego kolegi z drużyny, Bastiena Blanqué (11 tytułów). Dla Maxa Moreau jest to po prostu proste swój pierwszy tytuł w P2000tak skomplikowane, jak to sobie wyobrazić.

Recital Moreau/Bergeron

Ten zestaw nie miał być tak szybki dla pary Max Moreau / Jo Bergeron. I nie bez powodu, pewne błędy ze strony Moreau, który mógł przewidzieć lekkie podniecenie ze strony gracza. Zwłaszcza w przeciwieństwie do swoich przeciwnikówMoreau i Bergeron mieli już za sobą mecz w nogach, po porannym półfinale z De Meyer/Forcin.

Rozstawiony z numerem 1 również musiał ciężko pracować zaoszczędź trzy punkty przerwania, od początku meczu. Wydanie duetu Moreau/Bergeron trzy ogromne punkty aby odeprzeć niebezpieczeństwo.

Z tyłu Maxime Moreau i Johan Bergeron poszli gładko, którzy w tym secie nie przegrali ani jednego gema, co pozwoliło im na łatwe zwycięstwo: 6 / 1.

Nietykalni Bergeron i Moreau

Początek drugiej rundy rozpoczął się identycznie jak pierwszą. Johan Bergeron i Maxime Moreau zostali do tego zmuszeni zaoszczędź dwa punkty przerwaniaz ich pierwszego meczu serwisowego. Po raz kolejny udało im się zażegnać niebezpieczeństwo i wrócić do stanu 1-1 do wyniku.

I podobnie jak w pierwszym secie, w kolejnym gemie rozstawiony z pierwszego miejsca poszedł na przełamanie serwisu rywali. Trochę odpadów można było zobaczyć w sztuce Benjamina Grué i Miguela Gonzaleza Garcii, którzy po przegapiwszy 5 break pointów.

Wygląd tej ostatniej rundy będzie podobny do pierwszej. Benjamin Grué i Miguel Gonzalez Garcia w końcówce całkowicie się poddali, popełniając znaczną liczbę błędów. Maxowi Moreau i Johanowi Bergeronowi nie zajęło wiele czasu, którzy do zwycięstwa potrzebowali dwóch punktów meczowych: 6 / 1.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.