Le P2000 PadelStrzał Caen jest już ukończony, po ukoronowaniu dwóch pięknych finałów Fiona Ligi / Tiffany Phaysouphanh et Jo Bergeron / Max Moreau. Obie pary podczas ostatniego spotkania zaprezentowały się nieźle.

Fiona Ligi i Tiffany Phaysouphanh wygrały 6/4 z 6/1 Kamila Sireixa et Luiza Bahurel. Ze swojej strony triumfowali Johan Bergeron i Maxime Moreau Miguela Gonzaleza Garcii et Benjamin Grue, 6/1 6/1.

Zanotuj pierwsza koronacja w P2000 dla Maxa Moreau i Tiffany Phaysouphanh, a Dopiero dla Fiony Ligi i A ósma dla Johana Bergerona.

Dla pań, ukończcie to podium Melanie Ros et Mary Maligo, która skorzystała z pakietu pary Nada Majdoubi / Laurine Bergaud, Nada doznała kontuzji uda od ćwierćfinału z Émilie Loit i Laurą Clergue.

Jeśli chodzi o panów, to tak Maxime Forcen, Normana i Dorian DeMeyer którzy stanęli na trzecim stopniu podium. Od tego czasu oni także wygrali przez porzucenie Thibaud Pecz et Benoit Theard, cierpiący na skręconą kostkę, musiał wycofać się z dalszej części rywalizacji, tuż przed jej półfinałem.

Cały ranking znajdziesz poniżej:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.