W najbliższy weekend odbędzie się drugi P2000 w sezonie, po tym, który odbył się w styczniu w Carquefou. Kierunek tym razem PadelStrzał z Caen.

Zauważamy, że w tych zawodach, które są następstwem szkolenia francuskiej drużyny, weźmie udział kilku najlepszych francuskich zawodników, jak Max Moreau i Johan Bergeron, którzy łączą siły, ale także Jérôme Inzerillo, Philémon Raichman czy Arthur Hugounenq, którzy są również obecnie w Mas de Perpignan. Informujemy, że hiszpański zawodnik Miguel Gonzalez zdecydował się udać do Caen, gdzie będzie współpracował z Benjaminem Grué.

Rejestrujący:

Wśród dziewcząt zauważamy powrót pary Godallier/Martin, finalistki konkursu Francja mistrzostwa w 2020 r. Kilka stowarzyszeń będzie próbowało uniemożliwić tej ulubionej parze wygranie konkursu. Myślimy o Ligi / Phaysouphanh, Ros / Maligo, Sireix / Bahurel, Clergue / Loit…

Osoby zarejestrowane:

Jak zrozumiałeś z list rejestracyjnych, powinniśmy mieć prawo do kilku świetnych meczów w dniach 10, 11 i 12 maja 2024 r. A dobra wiadomość jest taka, że ​​mecze będzie można śledzić na Padel Magiczny telewizor !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi