Drugi P2000 – Greenweez FFT Padel Tour Rok 2024 odbędzie się na ośmiu stokach klubu PadelStrzał z Caen od 10 do 12 maja.

Rejestracje zamknięte

Zapisy zakończyły się wczoraj wieczorem o godzinie 23:59, zgodnie z obowiązującymi przepisami:

  • Bezpośrednio do stołu finałowego zakwalifikowało się 18 drużyn
  • Do kwalifikacji Panów zakwalifikowało się 14 drużyn, w przypadku Pań 7
  • Na listę oczekujących na Panów czeka kilka drużyn

Lista ta zostanie uzupełniona o kilka wild-cards dystrybuowane przez federację i klub gospodarza: zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, FFT wystawi dwa zaproszenia na losowanie finałowe i jedno na kwalifikacje, przy czym klub gospodarz może również przyznać nagrodę wild-card dla kwalifikatorów.

Ostateczna lista zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

Harmonogramy

  • Kwalifikacje rozpoczną się w piątek 10 maja o godzinie 13:XNUMX od fazy grupowej.
  • Losowanie finałowe rozpocznie się w sobotę 11 maja o godzinie 9:XNUMX meczem XNUMX/XNUMX finału.
  • Turniej zakończy się w niedzielę 12 maja pierwszymi półfinałami zaplanowanymi na godzinę 9:XNUMX, a finały po południu.

Léa Godallier i Mélissa Martin jako headlinery

Ze strony Pań, Lea Godallier powraca wraz z nim w P2000 Melissa Martin. Podobnie jak obaj gracze znajdą się wśród największych faworytów Tiffany Phaysouphanh et Fiona Ligi, finaliści pierwszego P2000 w sezonie w Carquefou.

Wśród innych czołowych rozstawionych kilka par będzie mogło pobawić się w psucie sportu Ros/Maligo, Sireix/Bahurel, Tonda/Duchêne lub Denecheau/Lefevre’a. W 1/8 finału związek All-Star może wyrządzić szkody tabeli: Laura Clergue et Emilia Lojt.

Benjamin Grué z 93. zawodnikiem na świecie

Wśród panów, Max Moreau et Johan Bergeron będą ludźmi, którzy zostaną powaleni na stół. Potężny zespół, który powinien zostać wybrany z Bluesem w przygotowaniu do Mistrzostw Europy. Aby je udaremnić, Benjamin Grue można liczyć na usługi Miguela Gonzaleza Garcii, 93. zawodnik na świecie w rankingu FIP. Hiszpan, potężny lewicowiec, dotarł zwłaszcza do drugiej rundy P1 w Acapulco.

Artur Hugounenq et Pierre-Vincent, zatytułowany P1000 z PadelStrzał Saint-Etienne, będą zachowywać się jak poważni outsiderzy w towarzystwie par Sancheza/Rouaneta et Raichmana/Inzerillo. Nieco dalej pięć drużyn ma mniej niż pięć punktów w wadze par: Wagner/Anuluj, Armaniak/Mannarino, Garcii/Muessera, Forçin/De Meyer et Moura/Brzuch.

Śledź konkurencję na Padel MagTV!

Wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowa relacja... Drugiego w tym sezonie P2000 będziecie mogli doświadczyć na żywo Padel Magiczny telewizor z kwalifikacji w towarzystwie wielkiego Vincenta Gallié!

Kwalifikacje:

Tabela finałowa w sobotę:

Półfinały:

Finał :

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!