Ciężki cios dla duetu z Tuluzy, Benoît Theard i Thibaud Pech, którzy dziś rano byli zmuszeni opuścić boisko, z powodu kontuzji. Zawodnik po prawej stronie, Benoît Theard, uderzony w kostkę, nie może wrócić na tor.

Mieszkańcy Tuluzy, który miał niesamowity turniej w Caen poprzez wyeliminowanie w szczególności trzeciego nasiona, Sancheza/Rouaneza, nie będą zatem mogli walczyć o swoje miejsce w finale. Trzeba przyznać, że obaj zawodnicy musieli stoczyć ze sobą walkę w ćwierćfinale Jeremy Garcia et Yanis Müsser który trwał trzy sety.

Znamy zatem pierwszych zawodników, którzy zakwalifikowali się do finału tego turnieju P2000 PadelStrzał Caen. Dlatego jest Benjamin Grue et Miguela Gonzaleza Garcii którzy jako pierwsi dotrą do finału i wyjdą z przewagą nad przeciwnikami: będąc świeżymi fizycznie.

Czekają teraz na swoich przeciwników, zwycięzców spotkania Moreau/Bergeron – Forcin/De Meyer. Stanie się to na centralnym torze ul PadelZastrzel Caen, na żywo, dalej Padel Magiczny telewizor, po półfinale kobiet, wciąż w toku:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.