To już koniec tego piękna P2000 o godz PadelStrzał Caen, który był świadkiem kilku świetnych walk na wszystkich torach w Normandii. Nadszedł czas, aby poznać zwycięzców drugiego konkursu P2000 w tym roku.

Plakat finału kobiet

Pierwszy półfinał odbędzie się pomiędzy rozstawionymi z numerem 1, Fiona Ligi et Tiffany Phaysouphanhdo swoich wicemistrzów, Kamila Sireixa et Luiza Bahurel. Po jednej stronie znajdziemy Fionę Ligi i Tiffany Phaysouphanh, brak sukcesu w finale P2000. Rzeczywiście, jeśli Fiona wygrała już finał P2000 wraz z Léą Godallier w 2022 r., ale przegrała 7 razy w finale, w tym dwa razy z Tiffany. Ta ostatnia nigdy nie zdobyła nagrody P2000, więc byłby to dla niej duży debiut.

Po drugiej stronie znajdujemy parę, która nigdy nie brał udziału w finale P2000 : Camille Sireix i Louise Bahurel. Jeśli jednak nigdy nie podnieśli trofeum w P2000, wzięli udział w finale ostatniego P1500 na 4Padel Creteil. Byli przeciwnikami i zwyciężyła Camille Sireix, obok Lucile Pothier.

W rezultacie wyważony plakat końcowy pomiędzy dwoma zespołami, które nie przegrały jeszcze ani jednego seta. Początek spotkania, 14h, podążać dalej Padel Magiczny telewizor :

Plakat finału mężczyzn

To oczekiwane spotkanie, które czeka nas dziś po południu u panów. Johan Bergeron et Maxime Moreau (TS1) również znajdzie swoich wicemistrzów w finale: Benjamin Grue et Miguela Gonzaleza Garcii (ST2).

Jo Bergeron i Max Moreau są faworytami tego finału, ponieważ mają znacznie większe doświadczenie na boisku. Rzeczywiście, Lyonnais Bergeron będzie próbował wygrać swoje 8. P2000 w karierze ! Dla Maxa Moreau byłoby to możliwe pierwszy tytuł gdyż w tej kategorii zagrał tylko w jednym finale: był to rok 2021 w Piramidach. Finał przegrał z Bastienem Blanqué i Thomasem Leygue.

Po stronie Benjamina Grué i Miguela Gonzaleza Garcii nie ma zbyt wiele doświadczenia, ponieważ Benjamin Grué jest jedynym, który biorąc udział w finale w 2023 r z Philémonem Raichmanem. Przegrali z Adrienem Maigretem i Bastienem Blanqué. Ze swojej strony przeżyje Miguel Gonzalez Garcia swój pierwszy finał w P2000!

Finał mężczyzn odbędzie się bezpośrednio po finale kobiet!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.