Jak już informowaliśmy, na P2000 odbył się tylko jeden półfinał PadelPotem zastrzelił Caen porzucenie pary Theard/Pech. Dlatego jest Maxime Moreau et Johan Bergeron które znaleźliśmy na centralnym torze w Normandii, naprzeciwko Dorian DeMeyer i na miejscu Maxime Forcen.

Dorian De Meyer i Maxime Forcin siedzieli nieruchomo niepokonany na francuskiej ziemi, pomimo kilku zimnych potów dzień wcześniej w walce z bombowcami Pierre-Vincent et Artur Hugounenq. Na arenie międzynarodowej przegrali tylko raz… było to w zeszłym miesiącu w Egipcie przeciwko Maxowi Moreau i Johanowi Bergeronowi.

Więc to była zemsta podczas tego półfinału. W pierwszym secie Johan Bergeron i Maxime Moreau grali po prostu wysoki blat we wszystkich przedziałach zabaw. Mogliśmy to zauważyć imponująca obrona pary Bergeron/Moreau, która wielokrotnie wpędzała Doriana De Meyera i Maxime’a Forcina w błąd. 6/2 w pierwszej rundzie i cholernie dobra opcja wybrana przez pierwszego rozstawionego w tym turnieju.

Nieco więcej buntu doszło w drugim secie De Meyera/Forcina. Jeśli jednak nie tracili wyniku, nie udało im się wygrać najmniejszego punktu przerwania przez całe spotkanie. Wręcz przeciwnie, nie było już tak samo, odkąd istniało 9 możliwości przerwy w sumie tylko dla 3 nawróconych. Mimo wszystko to wystarczyło Jo Bergeron i Maxowi Moreau, którzy w drugiej rundzie przełamali się w najlepszym momencie i poszli po bilet do finału.

Zwycięstwo 6/2 6/3 w 53 minuty gry!

Tym samym Max Moreau i Johan Bergeron awansują do finału. Jeśli się powiedzie, może to być 8. tytuł w P2000 dla Jo Bergeron i pierwszy dla Maxa Moreau, który w 2021 roku zagrał tylko w jednym finale w Pyramids, przegrał Bastien Blanqué et Thomasa Leygue’a.

Statystyki półfinału P2000 Caen

Dlatego znajdują parę Benjamin Grué / Miguel Gonzalez Garcia. Ten finał odbędzie się zaraz po finale kobiet. Planowany start o godz 14h i żyj dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.