Na P2000 zorganizowanym o godz PadelStrzał z CaenĆwierćfinały były sceną świetnych meczów i niespodzianek na zakończenie dnia.

Pech/Theard nadal terroryzuje stół P2000

Kilka miesięcy po przekroczeniu tabeli P2000 w Strasburgu aby dotrzeć do finału, Benoît Théard et Thibaud Pecz pozostało, aby zrobić to ponownie w Normandii. Po wyrzuceniu Rouaneta/Sancheza (TS3) w XNUMX/XNUMX finału obaj panowie wygrali zaciętą walkę w ćwierćfinale kosztem Jeremy Garcia et Yanis Müsser (TS8): 6/1 – 2/6 – 6/3.

Goście, których niekoniecznie zakwalifikowalibyśmy jako „niespodzianki” z ostatniej czwórki, będą mieli w kolejnej rundzie duże wyzwanie, z którym będą musieli się zmierzyć. Benjamin Grue et Miguela Gonzaleza Garcii utrzymywali swoją pozycję przeciw Szymon Wagner et Ludwik Anuluj (TS7). Para francusko-hiszpańska zwyciężyła z notą 6/4 – 6/4 i logicznie zakwalifikowała się do półfinału.

Forçin/De Meyer kontynuuje przygodę

W drugiej części tabeli faworyci turnieju Max Moreau et Johan Bergeron (TS1) zapewnił solidny występ na zakończenie podróży Damiena Lozano et Pierre’a Pereza Le Tiec, kaci Mateusz Armagnac et Morgan Mannarino w poprzedniej rundzie: 6/4 – 6/3.

Wreszcie lokalność Maxime Forçin et Dorian DeMeyer (TS6) na koniec dnia dali wielkie show. Obaj gracze wyszli zwycięsko z tytanicznej walki i obalili Artur Hugounenq et Pierre-Vincent (TS4): 7/6(4) – 3/6 – 7/6(4) i będzie miał prawo zaatakować Moreau i Bergeron jutro rano.

Statystyki Hugounenq-Vincent Forçin-De Meyer P2000 Caen

Majdoubi/Bergaud, niespodzianka dnia

Po stronie pań zastanawiałyśmy się, kto będzie w stanie to zatrzymać Emilia Lojt et Laura Clergue po ich zwycięstwie nad Tonda/Duchène (TS3). Cóż, to są Nada Majdoubi et Laurine Bergaud co położyło kres przygodzie obu headlinerów po hucznym, trwającym ponad dwie godziny starciu: 5/7 – 7/6(2) – 6/4.

Emilie Loit Laura Clergue P2000 Caen

Majdoubi i Bergaud będą musieli dziś wieczorem dobrze zregenerować siły, biorąc pod uwagę to, co ich czeka jutro. Znajdą się twarzą w twarz Tiffany Phaysouphanh et Fiona Ligi który wyeliminował parę Mansarta/Pelana bez większych problemów: 6/0 – 6/3. Najlepsi rozstawieni w tabeli są na dobrej drodze, aby po raz trzeci z rzędu dotrzeć do finału P2000 Strasburg et Carquefu.

Ros/Maligo unika pułapki

Kamila Sireixa et Luiza Bahurel (TS2) w ten weekend przeżywają podobną podróż jak ich główni rywale. Obaj zawodnicy pokonali bez trudności Laura Buteau et Deborah Alquier : 6/0 – 6/4, aby dostać się do półfinału bez niespodzianki.

Wreszcie, Melanie Ros et Mary Maligo prawie żałował w ćwierćfinale. Obie kobiety nie oddaliły się zbyt daleko od zakładu karnego Jennifer Denecheau et Maria Lefevre (TS6), przed wyjazdem w trzech setach: 4/6 – 6/3 – 6/2.

Przeżyj resztę i koniec Caen P2000 z nami od 9:XNUMX!

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!