Zakończyła się już druga runda losowania kobiet P2000 PadelStrzał Caen z, jako bonus, kilka niespodzianek w 1/8. Dwóch rozstawionych zawodników już upadło po pierwszych meczach tego dnia!

Pierwsza niespodzianka z eliminacją Cassandra Senjean et Manon Marcarie (TS8), wyeliminowany przez Klara Mansart et Lorie Pelan. Maraton i bardzo zacięty mecz na torze 7, w którym rozstrzygnięcie pomiędzy obiema drużynami wymagało trzech setów i dwóch tie-breaków. Ostatecznie przewaga ostatecznie przesunie się na stronę pary Pelan/Mansard, która dobrze odrobiła straty po przegranej drugiej rundzie. Zwycięstwo outsiderami : 7/6(7) 6/7(6) 6/3.

Kolejna niespodzianka, eliminacja trzeciego rozstawienia, Charlyne Tonda / Alexise Duchêne twarz Emilie Loit et Laura Clergue. I tu znowu spotkanie, które do wyłonienia zwycięzców potrzebowało trzech setów. Pomimo porażki w pierwszym secie para Loit/Clergue dobrze się odbudowała, aż do tego stopnia, że ​​drugiego seta wygrała w decydującym tie-breaku, po zapisaniu punktu meczowego ! Trzeci set był równie zacięty, ale ostatecznie Émilie Loit i Laura Clergue zapewniły sobie miejsce w ćwierćfinale: 4/6 7/6(6) 6/3.

Dla reszty czołowych rozstawień, pomimo zimnych potów w przypadku czwartego rozstawienia, Melanie Ros et Mary Maligo, który potrzebował trzech setów, aby pozbyć się pary Merah/Rondot: 6/7(4) 6/1 6/4.

Ćwierćfinały odbędą się na torach 1 i 2, po ostatnich 1/8 meczów mężczyzn. Dodatkowo będzie można także śledzić przebieg spotkania Buteau/Alquier – Sireix/Bahurel, Zawsze włączone Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.