Znamy już nasze finalistki o godz P2000 PadelStrzał Caen : Fiona Ligi et Tiffany Phaysouphanh zmierzy się Kamila Sireixa et Luiza Bahurel.

Na centralnym torze Camille Sireix i Louise Bahurel (TS2) zmierzyły się z czwartą rozstawioną w tym turnieju, Marie Maligo i Mélanie Ros. W jedynym jedna godzina gry, Camille i Louise wygrały bilet na swój pierwszy wspólny finał P2000 w dwóch setach: 6 / 2 6 / 4.

Rozstawiony z numerem 2 był w tym spotkaniu po prostu liderem. Za reżyserię odpowiadają Camille Sireix i Louise Bahurel cztery przerwy w tym meczu (2 w pierwszym zestawie, 2 w drugim). Mimo dobrego poziomu gry pary Maligo/Ros, ta ostatnia nie potrafiła znaleźć wielu break pointów (3 tylko na spotkaniu). W drugim secie w przypływie dumy wykorzystali jednego, ale to nie wystarczyło, aby pokonać parę Bahurel/Sireix.

Zwycięstwo 6/2 6/4 dla Louise i Camille.

Z drugiej strony znaleźliśmy drugi półfinał pomiędzy rozstawioną 1. Fiona Ligi et Tiffany Phaysouphanh w rozstawieniu 7, Nada Majdoubi et Laurine Bergaud. I tu znów łatwo i w niecałą godzinę udało się wygrać mecz faworytom turnieju: 6/3 6/1.

Laurine i Nada nadal wykazały się dużą walecznością. Ta ostatnia od wczoraj gra z dużym bandażem na udzie, po ogromnym meczu ćwierćfinałowym Emilie Loit et Laura Clergue, wygrana po ponad 2h30 walce.

Dlatego dziś po południu Laurine Bergaud i Nada Majdoubi będą próbowały zdobyć trzecie miejsce na podium, pokonując Mélanie Ros i Marie Maligo.

Duży plakat więc kto na nas czeka, za to P2000 PadelStrzelił do Caena. Obie pary przez cały turniej nie straciły seta, dlatego śledzenie tego spotkania, które zapowiada się emocjonująco, będzie bardzo interesujące.

Na finałowy mecz trzeba będzie jednak poczekać do godziny 14:XNUMX. Wcześniej na torze centralnym można było śledzić półfinałową konfrontację mężczyzn Maxime Moreau et Johan Bergeron (TS1) do Maxime Forcen et Dorian DeMeyer (TS6). Zawsze włączone Padel MagTV, w całości i na żywo:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.