Pierwszy finał o godz P2000 PadelStrzał Caen, z przeciwstawnym spotkaniem kobiet Luiza Bahurel et Kamila Sireixa à Fiona Ligi et Tiffany Phaysouphanh.

Mecz pomiędzy dwiema najlepszymi pierwszymi parami tego turnieju, które nie straciły seta w tym P2000. Jednak spotkanie bardzo szybko przerodziło się w przewaga Fiony Ligi i Tiffany Phaysouphanhpomimo zaciętego pierwszego seta pomiędzy obiema drużynami. Faworytom w końcu udaje się podnieść trofeum, po dwóch porażkach w finale !

Wynik końcowy: 6 / 4 6 / 1.

Przerwa, której potrzebowałeś

Pierwsza runda była bardzo zacięta pomiędzy obiema drużynami. Na Rozegrano 60 punktów podczas pierwszego aktu 31 wygrała para Ligi/Phaysouphanh 29 dla Sireix/Bahurel.

Te dwa punkty różnicy były po prostu tymi, które doprowadzi do przerwy, podczas pierwszej rundy. Poziom obu drużyn był zbliżony. Ale to byłoby konieczne kilka niewymuszonych błędów od Camille Sireix i Louise Bahurel, aby zaoferować swoje usługi swoim przeciwnikom.

Fiona i Tiffany były spokojne w pierwszym secie, mimo że musiały bronić break pointa po swoim serwisie. W końcu to sprawia 6/4 dla pierwszego rozstawienia na tym spotkaniu.

Phaysouphanh Ligi P2000 Caen

Zwycięstwo dla szefów

W drugiej rundzie bierzemy te same i zaczynamy od nowa na środku PadelStrzelił do Caena. Pierwszy poważny mecz Camille Sireix i Louise Bahurel. Niestety w porównaniu z nimi imponujący et niewzruszony Fiona Ligi i Tiffany Phaysouphanh, solidny w obronie podczas popisywania się bardzo obraźliwe.

To oni również jako pierwsi przełamali tę drugą rundę, zadając duży cios morale rywalom.

Z tyłu maszerował w Normandii z wygrywając sześć kolejnych meczów pierwszy wygrał Bahurel/Sireix. Tiffany Phaysouphanh i Fiona Ligi były po prostu niegrywalny w drugiej rundzie, nie dając swoim przeciwnikom możliwości przełamania i jedynie przegrywając 15 małe kropki.

Końcowe statystyki P2000

Śledź na żywo finał mężczyzn Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.