Spędziliśmy wspaniały dzień padel w najbliższą sobotę 09 kwietnia. Chociaż większość ulubionych par była tam, nadal mieliśmy prawo do naszej części niespodzianek.

Oczywiście dzisiaj pierwsze zdumienie eliminacja pary JT Peyrou – Simon Boisse przeciwko Yannowi Auradou i Manuelowi Vives z 1/8 finału.
Nadużywany kapitan Senior Blues i jego kolega przegrał 6-2 / 6-2.

Kolejną niespodzianką w ten piątek jest porażka Wendy Barsotti i jego nowy partner Tiffany Phaysouphanh którym nie udało się rozwinąć gry przeciwko Oceane Kik i Priscilla Heise.

Belgowie byli obecni na tym P2000 i Jeremy Gala i Francois Gardier udało się znaleźć wadę przeciwko bardzo dobrej francuskiej parze złożonej z Jean-Michel Pequery et Jeremy Ritz : 6-4/6-2.

Wreszcie to na korcie centralnym mogliśmy zobaczyć zwycięstwo Laura Clergue – Fiona Ligi w obliczu Elodie Invernon – Charlotte Soubrie.

Ci ostatni w dużej mierze grali swoją grę i ich strategia opłaciła się, ponieważ dopiero z wynikiem 6-4/6-1 zakwalifikowali się do półfinału.

Jutro plakaty na półfinały będą wyglądały następująco. Dla dziewczyn:

  • Collombon/Godallier kontra Ginier/Pothier
  • Clergue/Ligi kontra Detriviere/Martin

W dżentelmenach:

  • Bergeron/Tison vs Grue/Moreau
  • Blanqué/Leygue kontra Maigret/Scatena

Czy będziemy mieli prawo do innych niespodzianek?

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.