Jeśli nie możesz przyjechać do Sucy w ten weekend, aby wziąć udział w pierwszym dużym spotkaniu sezonu, nie martw się, nie zapomnieliśmy o Tobie.

Pierwsza runda w sobotę rano

Pierwsze mecze idą pełną parą, a poziom gry jest obecny w ten sobotni poranek.

U pań

Na korcie centralnym odbył się bardzo wyrównany mecz, który nadał ton pierwszego dnia finałowego stołu.

Elise David-Bordier i jego partner Charlyne Tonda w obliczu Marine Fontaine i Nastasia Boitier Legourd. To ten ostatni wygrał bitwę wynikiem 7-5/6-4.

W utworze numer 3 jest to para składająca się z Gracia Radovanovic et Marie Amelie Dardaine kto wygrał 6-3 / 6-2 przeciwko Emma Galfre i Lucie Allison.

Obok było spotkanie między Mathilde Mattei – Karine Terminet a ciała stałe Jennifer Denecheau et Manon Tonda.
Bardzo wygodne, ci ostatni wygrali 6-2/6-2 i otrzymali bilet wstępu na resztę przygody.

I na zakończenie tej pierwszej rundy wśród pań: Priscilla Heise i Oceane Kik którym po bardzo ciasnym pierwszym secie udaje się pokonać parę złożoną z Nada Majdoubi i Adeline Nadal.

Wśród dżentelmenów

Mecz pomiędzy Clement Geens – Jerome Peeters et Baptysta Moura/Jeremy Garcia był również transmitowany na żywo na stronie Youtube'a Padel Magazine

Ci ostatni przegrali ze swoimi rywalami dnia 6-1/6-2.

Na torze numer 6 był koniec Maxime Forcen i jego partner Marc Durieux wejść na scenę. Zmierzyli się z parą Thomas Cazes Carreres – Jean Noel Insausti i wygrał z wynikiem 6-3 / 6-3.

piątek

W piątek odbyły się mecze grupowe.

Oto wyniki dla kategoria męska

Wśród pań są tutaj wyniki dnia

Programowanie sobotnie

Wszystkie mecze, które będą rozgrywane na korcie centralnym (ścieżka 1) będą transmitowane na Strona Youtube de Padel Magazine

Śledź na żywo

Pole środkowe

Teren 2

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.