Właśnie ukazała się ostateczna lista par męskich wytypowanych do losowania finałowego P2000 club des Pyramides oraz do kwalifikacji.

Kwalifikacje pań i panów P2000 rozpoczną się w piątek o godzinie 13:XNUMX. Zaproszenia na kurczaki zostaną wywieszone w klubie Pyramids w piątek w południe i zostaną wysłane do graczy pocztą elektroniczną.

Po stronie męskiej widać, że została utworzona lista oczekujących na wypadek wycofania wybranej pary.

Losowanie w głównym losowaniu odbędzie się w piątek późnym popołudniem, a skład wcześnie wieczorem. Przekażemy je później.

Pamiętaj, że w końcu pojawi się para Bergeron / Inzerillo. Rzeczywiście, obaj gracze mieli wziąć udział w turniejach FIP Tour (w Kairze dla Johana, w Holandii dla Jérôme'a), ale ostatecznie nie wyjadą za granicę.

Pary Thomas Leygue / Bastien Blanqué i Johan Bergeron / Jérôme Inzerillo z taką samą liczbą punktów, zostaną zremisowane, aby dowiedzieć się, który będzie TS1 i TS2.

Comme powiedzieliśmy ci w poprzednim poście, francusko-hiszpańska para Maigret / Gaspar będzie obserwowana z bliska. Rzeczywiście, Jose Carlos Gaspar Campos jest obecnie 104. graczem w rankingu FIP. Adrien Maigret będzie tym razem ustawiony po lewej stronie, ponieważ jego partner jest leworęczny.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi