P2000 des Pyramides odbędzie się w ten weekend w regionie Paryża. Skup się na parach zarejestrowanych u panów.

po dziewczynach, ustąpić panom! Pod nieobecność Johana Bergerona, Benjamina Tisona, Jérémy'ego Scateny i Maxa Moreau, wszyscy zapisani do FIP Star Cairo, ale także Jérôme Inzerillo, który gra m.in Wzrost FIP ​​w Holandii, największymi faworytami będą Thomas Leygue i Bastien Blanqué. Rzeczywiście, zwycięzcy P2000 of Padel Horizon będzie chciał spróbować przejść dwójkę w regionie paryskim. Za nimi trzeba najpierw uważać na nową parę składającą się z powracającego na lewo Adriena Maigreta i Hiszpana José Carlosa Gaspara.

Potem to klasyk we Francji z kilkoma duetami outsiderów. Znajdziemy tu w szczególności młodych Doriana De Meyera i Thomasa Vanbauce, zwycięzców P2000 z Perpignan Manu Vives i Yanna Auradou, ale także doświadczonych Authier i Lopes czy Grué i Forcin, którzy dokonali silne wrażenie w Pau w ostatni weekend… Innymi słowy, w ten weekend w pobliżu Port-Marly (78) będzie bardzo gorąco!

Zauważ, że jak zobaczysz poniżej, FFT może nadal przypisać dwa wild-cards.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !