Laura Clergue / Léa Godallier et Jérémy Scatena / Benjamin Tison są pierwszymi zwycięzcami Obwód P2000 2020 utworzony przez Francuską Federację Tenisową w ramach planu wsparcia i naprawy (PSR) dla Klub Piramid.

Nie trzeba było być panującym mistrzem Francji w Padel, aby wygrać ten pierwszy P2000!

Niesamowity weekend

Całkowicie szalony weekend, w którym można znaleźć uśmiech dla wielu graczy padla, którzy cierpią na kryzys zdrowotny od marca ubiegłego roku.

Po strasznym incydencie podczas spotkania francuskiej drużyny padla w Perpignan, który doprowadził do anulowania P2000 Perpignan w Club du Mas, ten paryski etap był kąpielą szczęścia dla zespołów pracujących w Padelu, tyle samo dla klubu, zawodników, co dla Francuskiej Federacji Tenisowej, która wiele oczekiwała.

I nie była rozczarowana podróżą. To z pewnością jeden z najpiękniejszych etapów padla z czasów FFT. Muszę to powiedzieć Akademia Graczaakademia tenisa i padla odpowiedzialna za organizację imprezy w ramach jednego z największych klubów sportowych w Europie skorzystała z wyjątkowej pogody i strony, która sprawia, że ​​marzysz .

Szokujący zespół, ale także liczna publiczność do odkrycia tego sportu.

Akademia błyszczała profesjonalizmem. Ma nadzieję, że w przyszłym roku będzie mogła powtórzyć to doświadczenie.

Pokaż i niespodzianki!

Clergue / Godallier: Trzęsienie ziemi

Laura Clergue i Léa Godallier, francuska para World Padel Tour, profesjonalny tor zmienia dobrą próbę, wygrywając P2000 paryskiej sceny w Club des Pyramides, pokonując francuskich mistrzów padla: Alix Collobon i Jessica Ginier.

Jérôme Bécasset, słynny sędzia w Lyonie w Esprit Padel i prawdziwa encyklopedia międzynarodowego padla, wyjaśnił nam, że to „pierwsza porażka dla Collombon / Ginier od… 2016 roku!„To znaczy występ Clergue / Godallier.

Co więcej, francuskie liczby nie przegrały seta z francuską parą od ... 2016 roku.

Jean-Thomas Peyrou Z pewnością ma to coś wspólnego z tym prestiżowym zwycięstwem. FFT ma autoryzację coachingową podczas meczów, a także na zawodowym torze. Dlatego Clergue / Godallier skorzystał z tego P2000, aby pozwolić sobie na usługi JT Peyrou, półfinalisty obok Maxa Moreau w tym męskim P2000.

Laura Clergue wiedziała, jak wywrzeć duży wpływ na swoje jądra. Była zdumiona jego atakami, które raniły przeciwne szeregi. Laura Clergue pochwaliła również swoją partnerkę Léę Godallier, która wyjaśniła nam, że w tym finale miała niesamowitego kolegę z drużyny.

Co powiedzieć o Léi Godallier: W obronie, mur i stała się potężnym graczem w siatce, która była w stanie zakończyć punkty:

Dużo pracowałem nad atakiem. A dzisiaj jestem znacznie bardziej niebezpieczny w fazach, w których atakujemy.

Krótka notatka dla Jessiki Ginier, jedynego gracza BIG 4, który nie grał na World Padel Tour. Brak wyszkolenia z pewnością sprawił, że popełniła niecodzienne błędy, mimo że do końca pozostała odważna. Alix Collombon bezskutecznie próbował wypełnić luki.

Scatena / Tison kontynuuje swoją dynamikę

Jérémy Scatena i Benjamin Tison odnieśli sukces w wyjątkowym finale! Stuprocentowa francuska para World Padel Tour przeciwko mistrzom Francji wygrała mecz w 100 setach. jaki program !

Duża publiczność wokół boiska nie przestawała żyć tym meczem.

Bastien Blanqué zaczyna mecz ze 120%. Idealny pierwszy set dla mistrzów Francji, którzy w ten sposób obierają kierunek nowego zwycięstwa w P2000 po porażce w Marseille Master (FFT PADEL TOUR) z parą Lyonów Lopes / Authier.

Ale maszyna Tison / Scatena jest stopniowo wprowadzana na miejsce, z dużą pomocą trenera Frédérica Pommiera. Paryżanin przybył, aby pomóc Scatowi i Tisonowi, i spróbować przeciwstawić się trenerom legendarnego Ramiro Choyi u boku mistrzów Francji.

Jérémy Scatena uwalnia się i zaczyna boleć swoimi atakami. Po meczu Jérémy uhonoruje swojego partnera za pomoc w pozostaniu w meczu i przestrzeganie taktyki.

Para Tison / Scatena zakończyła się zwycięstwem po ciężkiej walce.

Dla francuskiej pary profesjonalnego toru kolejne wielkie zwycięstwo po niesamowitej przygodzie na Sardynii i finale w Previi!

Następny P2000 w Toulouse Padel Club za 2 tygodnie.

Główne wyniki tabeli

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.