P2000 de Toulouse, który rozpoczyna się dzisiaj w Tuluzie Padel Club, będzie rozgrywany cokolwiek się stanie bez mistrzów Francji Bastiena Blanqué i Johana Bergerona.

W tej chwili nadal nie wiemy, czy odbędzie się P2000 w Tuluzie. Zresztą jednej rzeczy jesteśmy pewni, że to się rozwinie bez mistrzów Francji Bastiena Blanqué i Johana Bergerona.

Rzeczywiście, Johan Bergeron, uraz ścięgna podkolanowego mniej niż tydzień temu na World Padel Tour, jest zmuszony się poddać. Trzeba powiedzieć, że był harmonogram szczególnie wymagający dla organizacji od WPT Walencji, Gwiazda FIP Cagliari, WPT Cagliari, P2000 Paryża, WPT Minorki… a teraz Tuluza… zostały połączone w ostatnich tygodniach.

Kredyt fotograficzny: Facebook Johan Bergeron

Piekielny rytm dla zawodników, którego nie wspierało ciało mistrza Francji. Jest to oczywiście plik ciężki cios dla Johana, ale także dla Bastiena Blanqué, Toulousaina, który nie będzie mógł startować w imprezie rozgrywanej u siebie ... Oczywiście na zawody to oczywiście wstyd, bo czekaliśmy na reakcję mistrzów Francji, którzy byli zdominowany w Paryżu przez Scatena / Tison.

Życzymy Johanowi szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że para Blanqué / Bergeron będzie w szczytowej formie podczas następnego P2000, na jeszcze więcej koncertów!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!