Léa Godallier i Alix Collombon wygrywają w finale FFT Padel P2000 Wieża w Tuluzie Padel Klub i pozostają razem niepokonani we Francji.

Léa i Alix rozpoczynają mecz z hukiem. Po raz pierwszy widzimy, jak ciężko grają we Francji. Atakują swoich przeciwników, poruszają się wszędzie, a Invernon i Soubrie, którzy przybyli z pełnym zaufaniem, są wyprzedzani przez tempo.

Charlotte Soubrie Elodie Invernon P2000 Ławka Toulouse 2021

Gry mijają, a dwóch graczy World Padel Tour zadać wpis 6/0 swoim przeciwnikom!

Po tej pierwszej jednostronnej rundzie Élodie Invernon i Charlotte Soubrie zaczęli przyzwyczajać się do szybkości piłki mistrzów Francji i wprowadzać swoją grę na właściwe miejsce. Początek drugiego aktu jest bardziej zrównoważony, a ziarno numer 2 odblokowuje swój licznik.

Élodie i Charlotte oferują sobie pierwszy break point, ale nie udaje im się go przekonwertować. Za nami powraca tornado Collombon / Godallier, które łączy 6 kolejnych gier, aby wygrać 6/0 6/1!

Dwóch Francuzów World Padel Tour wystąpił z prawdziwym recitalem, pozostawiając tylko jedną grę parze, która: od początku rozgrywek stracił dwa… To znaczy przepaść, jaka dzieli te dwa walce od konkurencji we Francji… Mimo braku napięcia, widzowie obecni w Tuluzie Padel Klub będzie cieszył się pokazem fizycznym i technicznym dwóch najlepszych francuskich graczy!

Teraz nadszedł czas na finał mężczyzn, który odbędzie się tuż poniżej:

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.