P2000 z Tuluza Padel klub nie oczekuje się, że będzie kontynuowany w ten weekend. Turniej zaczął się dobrze od dzisiejszego popołudnia. Poziom gry był tam bardzo ważny. Ale mogliśmy zatrzymać się na etapach grupowych.

Si la Francuska Federacja Tenisowa nie poinformował jeszcze o prawdopodobnym odwołaniu elitarnego turnieju padla, który obecnie odbywa się w jednym z najpiękniejszych francuskich halowych ośrodków Padel, słowa prefekta Haute-Garonne, Etienne Guyot, wydają się ostateczne. Nasi koledzy z Toulouse informują, że:

las zajęcia sportowe w pomieszczeniach (hale sportowe, sale gimnastyczne, hale wielofunkcyjne) zarówno w obiektach publicznych, jak i prywatnych są zabronione Sobota, 26 września 2020 r.

Decyzja prefekta, która w ten sposób jest uzupełnieniem innych decyzji podjętych już przez innych prefektów, takich jak decyzja prefekta Północy, nieco wcześniej po południu. Padel Postawa, która już się zakomunikowała na tym, że zamknął swoje podwoje w sobotę.

Wielka niespodzianka w Tuluzie również z powodu odwołania Finałowej Czwórki Pucharu Francji w siatkówce, pierwotnie zaplanowanego na jutro wieczorem. W obliczu zagrożeń, ale także przypadków COVID-19 wśród graczy, test ponownie zostanie przełożony.

Próbowaliśmy uzyskać więcej informacji od FFT, aby pozwolić niektórym graczom uniknąć podróży do Tuluzy… W tej chwili nie ma żadnych wiadomości, nawet jeśli z pewnością powinny zostać przekazane bardzo szybko, ale dla niektórych być może za późno .

Podejmujemy ryzyko napisania tych wierszy, aby poinformować Cię, jaka jest sytuacja.

Powodzenia wszystkim.

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazyn stara się oferować od 2013 roku to, co najlepsze w padlu, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padla. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazyn jest do Twojej dyspozycji.