Pablo Ayma, nowy trener francuskiej męskiej drużyny padel, jest obecny w Roland-Garros, aby zobaczyć ewolucję par francuskich w tym greeweez Paris Premier Padel Major 2022. Podchodzi do mikrofonu Francka Binistiego.

"To jest sen. Zajęłoby to padel przyjdź tutaj, abym mógł poznać te bardzo ładne instalacje. To dla mnie pierwszy raz. To jest fantastyczne."

„Chciałbym tu zagrać, ale teraz lepiej dla mnie siedzieć i trenować francuskich graczy!”

„Niestety w tym roku kobiet nie ma. Mamy nadzieję, że w przyszłości, a może w przyszłym roku, mogą być również obecne. Musimy skupić się na tym, co mamy. Jest wiele francuskich par, a francuscy gracze grają bardzo dobrze.

Padel Magazine już niedługo przeprowadzi rozszerzony wywiad z trenerem, aby dowiedzieć się więcej o jego planach dotyczących reprezentacji Francji przed Mistrzostwami Świata w Katarze. Pozostawanie w kontakcie.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !