To wielkie rozczarowanie Pabla Barrery. Nr 7 zAPT Padel Wycieczka ostatecznie nie będzie mógł wziąć udziału w turnieju organizowanym w jego domu w La Rioja.

Zepsuty sen

„Zrobię wszystko, aby wziąć udział. Powiedziałem lekarzowi, że muszę zagrać w tym turnieju, to nie podlega negocjacjom. To dla mnie specjalny turniej, a dodatkowo możemy stanąć przed 13-tysięcznym stadionem Superdome, prawdziwy rekord, który chcemy pobić”, wyjaśnił przedwczoraj Pablo Barrera podczas Instagram na żywo dla APT Padel Wycieczka.

Ale rzeczywistość jest taka, że ​​Pablo Barrera nie będzie mógł wystartować w APT Open w La Rioja, ponieważ nie mógł wyzdrowieć po kontuzji prawego nadgarstka. Końcowe badanie uświadomiło mu, że nie może nawet trzymać rakiety w dłoni.

zablokuje Monako o 3

Brytyjczycy mają zasoby

Dzięki dwóm tytułom z trzech finałów, Barrera i Britos szybko awansowali, stając się parą nr 3 w APT. W związku z tym kontuzja tego pierwszego po węgierskim Open obciąża sezon pary, która grała najlepiej padel.

Andres Britos, osierocony przez swojego partnera, zadebiutuje w czwartek, 8 września, w 4/XNUMX finału, jako rozstawiony z numerem XNUMX u boku Juana Restivo.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !