To informacje, które docierają do nas od naszych kolegów z ul Padel Inteligencja : Pablo Cardona pobił wczoraj rekord liczby zwycięskich rozbijań w meczu w 2024 r. Do tej pory wspólnymi rekordzistami byli Teo Zapata i Alex Arroyo z 27. Młody leworęczny spisał się lepiej, osiągając wczoraj 30 zwycięskich rozbijań w jednym z liczne wspinaczki tego dnia.

Stając twarzą w twarz z Maxim Sanchezem i Sanyo Gutiérrezem w 2/88 finału na PXNUMX w Asuncion, Pablo Cardona pokazał, dlaczego jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących zawodników na torze. Z wysokości XNUMX metrów ten leworęczny z potężnym uderzeniem jest w stanie powalić deszcze Zwycięzcy. Udowodnił to wczoraj, trafiając 30 zwycięskich hitów. Czasami nieprecyzyjny, Hiszpan stworzył wczoraj wspaniały egzemplarz, z 68% skutecznością w uderzeniach i 41 zwycięskimi punktami za 13 niewymuszonych błędów!

Dzisiaj ten nieco nieregularny gracz wraz ze swoim kolegą z drużyny Javim Ruizem spróbuje zmierzyć się z innym strzelcem, Javim Lealem i jego pomocnikiem Lucasem Campagnolo, na jednym z najbardziej atrakcyjnych plakatów ósmej!

Dzisiejszy program w Paragwaju:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !