Plotki o możliwym związku pomiędzy Pablo Cardona et Franco Stupazucka były w pełnym rozkwicie, gdy separacja superpiby. Jednak już kilka godzin po tej wiadomości dowiedzieliśmy się o tym Stupa powinna współpracować z Mike'a Yanguasa. Zwrot o 180°, którego niekoniecznie zrozumieliśmy z zewnątrz.

Jedynym logicznym wyjaśnieniem byłoby myślenie w kategoriach punktów. Rzeczywiście, Pablo Cardona jest 32e w rankingach FIP, podczas gdy Mike Yanguas jest na 10e Zamiast.

I rzeczywiście to zdawało się przeważyć nad decyzją Franco Stupaczuka. To nie on to mówi... ale Pablo Cardona, który był niedaleko grając u boku jednego z najlepszych graczy na świecie "Rozmawiałem z [Carlosem] Pozzonim i Stupą, od początku wszystko było jasne, powiedzieli mi, że ich pierwszym wyborem były Yanguas i że pozostali wśród 4 najlepszych par pod względem punktów."

Dlatego utworzenie stowarzyszenia Cardona/Stupaczuk było już na dobrej drodze. Jednakże, Stupa Powietrza w końcu wolał skupić się na Mike'u Yanguasie, bardziej regularnym graczem i bardzo obraźliwe!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.