Podejrzewaliśmy to bardzo mocno ze względu na najnowsze ogłoszenia, Pablo Lima i Franco Stupaczuk będą odtąd dzielić tor.

Obaj mężczyźni to mają oficjalnie na swoich portalach społecznościowych, odnajdziemy ich razem podczas turniejów World Padel Tour i Premier Padel. Wśród naszych czytelników, którzy odpowiedzieli na naszą ankietę na Instagramie, tylko 54% uwierzyło w to skojarzenie. Jednak od następnego turnieju ci dwaj mężczyźni będą się dobrze rozwijać!

Po Sanyo Gutiérrez w zeszłym roku, Stupa odnajduje byłego numer 1 w osobie Limy. Rozczarowany swoim poziomem w ostatnich tygodniach, Brazylijczyk będzie starał się znaleźć przynajmniej półfinały u boku gracza z Chaco. Razem stworzą numer 5 w różnych turniejach.

Teraz czekamy na potwierdzenie skojarzeń Ruiz/Gonzalez i Rico/Sanchez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !